Najnowsze wiadomości

29 listopada 2023 23:37

Zobacz, jak zupełnie za darmo zdobyć bony zakupowe do Galerii Łomianki!​Galeria Łomianki przyzwyczaiła nas do licznych akcji, eventów i promocji, która ma nam do zaoferowania. Nie inaczej jest w tym miesiącu – podobnie jak we wrześniu, ruszyła promocja Bony za Paragony. Dodatkowo więcej bonów dostępnych będzie dla subskrybentów newslettera Galerii. Zachęcamy również do wzięcia udziału w wydarzeniu BookFest, z którego zachwyceni będą m.in. fani książek i winyli!

Jak zdobyć bony zakupowe do Galerii Łomianki?

W październiku jest to naprawdę dziecinnie proste. Mamy zresztą na to po prostu podwójną szansę. Na samym początku warto skorzystać z promocji Bony za Paragony, wystarczy, że w dniach od 1 do 31 października dokonamy zakupów w sklepach, zajmujących się na terenie Galerii Łomianki, na kwotę 150 zł lub większą. Nie jest to zadanie wybitnie trudne. Następnie, w każdą z sobót w październiku (10, 17, 24 i 31 października), od godz. 12.00 do 18.00 na terenie Galerii otwarty będzie specjalny Punkt. To w nim powinniśmy okazać paragony, po czym w nasze ręce trafi, zupełnie za darmo, bon zakupowy o wartości 30 zł, który możemy wykorzystać w okresie trwania promocji.

Warto się spieszyć, ponieważ liczba bonów podarunkowych jest ograniczona!

Warto odwiedzić Galerię również 10 października i również poszukać Punktu Obsługi Konkursu. Ta promocja dostępna jest jednak tylko dla subskrybentów newslettera Galerii Łomianki. Jeżeli jeszcze się na niego nie zapisaliście, można to wygodnie zrobić na stronie Galerii. Dzięki temu będą trafiać do Was informacje o najnowszych promocjach, eventach, wydarzenia, ale również innych nowościach, które ma nam do zaoferowania to kameralne centrum handlowe w Łomiankach.

Na pierwsze 50 osób, które 10 października w Punkcie Obsługi Konkursu, okażą na swoim smartfonie wiadomość pochodzącą z newslettera Galerii Łomianki, czeka kolejny bon zakupowy, tym razem o wartości 20 zł. Jak widać, w naprawdę prosty sposób możemy zdobyć aż 2 takie kupony, które w sumie pozwolą nam zaoszczędzić aż 50 zł na zakupach w Galerii Łomianki.

BookFest – już niedługo kolejne targi książki i winyli w Galerii Łomianki!

Od 8 do 10 października, od godz. 10.00 do 20.00 będziecie mogli wziąć udział również w wydarzeniu BookFest. To inicjatywa, za którą odpowiadają warszawscy antykwariusze. Zdają sobie oni sprawę, że wiele osób, które zainteresowane jest ich ofertą, nie ma na tyle czasu, by regularnie odwiedzać kolejne antykwariaty. Z tego powodu przychodzą oni z ofertą właśnie do Galerii Łomianki, gdzie każdy w naprawdę prosty i wygodny sposób będzie mógł się z nią zapoznać.

Na gości będą czekały liczne książki, winyle, ozdoby, dodatki oraz inne przedmioty, które po prostu mają duszę! Jest to idealna okazja dla tych, którzy szukają dla siebie czegoś niesamowitego. Lubią książki, jednak nie tylko te, które łatwo znaleźć na księgarnianych półkach, dla tych, którzy szukają wyjątkowych winyli czy tych, których również nie można kupić już w standardowej dystrybucji.

BookFest będzie kolejnym wydarzeniem tego typu, które odbywać będzie się na terenie Galerii. Zachęcamy do tego, by śledzić wszystkie wydarzenia, które przygotowuje dla nas Galeria. Więcej o nich zawsze można dowiedzieć się nie tylko na profilu Facebook, ale również na stronie internetowej Galerii, pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/.