Najnowsze wiadomości

28 września 2023 12:07

Zobacz, co czeka na Ciebie w Galerii Bronowice w Krakowie!Galeria Bronowice to zdecydowanie jedna z najczęściej odwiedzanych przez klientów galeria handlowa w Krakowie. To właśnie tutaj czekają na nich liczne atrakcje, udogodnienia, bogata oferta sklepów w Krakowie i salonów usługowych, czy w końcu znakomite promocje. Jeżeli jeszcze niewiele wiesz o tej galerii handlowej, zobacz, czemu naprawdę warto ją odwiedzić!

Liczne promocje i wyprzedaże

Jeżeli poszukujące naprawdę licznych wyprzedaży i promocji w Krakowie, to właśnie czekają one na Ciebie w Galerii Bronowice. Są one naprawdę liczne nie tylko w momencie największych wyprzedaży, gdy zmieniają się kolekcje, lecz przez cały rok. To właśnie dzięki temu nie musisz czekać, by oszczędzać.

Wszystkie najważniejsze promocje zawsze są opisane w odpowiedniej do tego zakładce na stronie internetowej Galerii Bronowice.

Hipermarket Auchan

Ten hipermarket Auchan w Krakowie to zdecydowanie jeden z największych sklepów tego typu, gdzie możemy kupić po prostu wszystko. Przede wszystkim to jednak znakomite miejsce na rodzinne zakupu, gdzie kupimy wszystkie nam potrzebne produkty spożywcze, chemię domową czy inne podstawowe produkty z grupy FMCG.

Dodatkowo to właśnie tutaj oferowane są one w naprawdę niskich cenach, a ogrom sklepu sprawia, że oferta jest naprawdę szeroka. Dzięki temu mamy wybór z naprawdę olbrzymiej liczby marek, co jest po prostu komfortowe, ponieważ wszystko czeka na nas w jednym miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się również z gazetką Auchan, która dostępna jest również na stronie internetowej Galerii Bronowice.

Udogodnienia dla klientów

Udogodnienie to coś, czym ta galeria handlowa na pewno wyróżnia się spośród innych takich miejsc, zwłaszcza na terenie Krakowa. I chociaż konkurencja naprawdę jest spora, to jednak tutaj możemy liczyć na naprawdę bardzo liczne i kompleksowe udogodnienia, które sprawią, że zakupy w Galerii Bronowice nalezą do naprawdę nieprzeciętnych.

Liczne bankomaty i wpłatomaty sprawią, że nie tylko wygodnie i zapewne za darmo wypłacimy gotówkę z naszego kata, jednak również ją wpłacimy, wygodnie, pomiędzy zakupami – nikt w końcu nie lubi specjalnie jeździć do wpłatomatów, zwłaszcza że w Krakowie, pomimo wielkości tego miasta, nie ma ich tak wiele.

Infokioski sprawią, że każdy bez problemu odnajdzie się w tym centrum handlowym. Nie jest ono zresztą bardzo skomplikowane i naprawdę łatwo się w nim odnaleźć, jednak jeżeli ktoś jest tutaj po raz pierwszy, wsparcie w postaci właśnie infokiosków, na pewno się przyda.

Parking dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży, pokoje rodzinne, gdzie możemy nie tylko komfortowo nakarmić dziecko, ale również je przewinąć, specjalne siedziska dla dzieci w toaletach czy wypożyczalnia wózków dla dzieci – to te elementy, które sprawiają, że zakupy z dziećmi w Galerii Bronowice naprawdę są przyjazne. Nie można zapominać również o placu zabaw czy szafkach dla klientów, gdzie możemy zostawić czy to kurtki, czy plecak lub zabawki naszego dziecka.

Punkty Obsługi Mieszkańców Miasta Krakowa

To miejsca, które sprawiają, że właśnie na terenie Galerii Bronowice możemy załatwić tak wiele rzeczy, i to zupełnie przy okazji. Oba Punkty Obsługi sprawiają, że możemy załatwić tam takie sprawy, jak:

- zameldowania lub wymeldowanie się,

- złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego,

- założenie działalności gospodarczej,

- zarejestrować pojazd,

- załatwić inne sprawy związane z prawem jazdy.

Co ważne, oba punkty w chwili obecnej otwarte są od poniedziałku do piątku, w godz. Od 10.00 do 18.00, co sprawia, że to rozwiązanie skrajnie przyjazne dla wielu mieszkańców. Standardowo są one jednak otwarte również w soboty, również od 10.00 do 18.00, co sprawia, że to rozwiązanie idealne dla tych, którzy w tygodniu wiele pracują i załatwianie spraw urzędowych w tym okresie im nie pasuje.

Więcej o Punktach Obsługi Mieszkańców można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Bronowice.