Najnowsze wiadomości

30 listopada 2023 0:00

Zakupy ze stylistą w Galerii w Łomiankach – czemu to opcja, którą koniecznie powinniśmy rozważyć w nowym roku 2020?​Galeria w Łomiankach to kameralne centrum handlowe znajdujące się nieopodal Warszawy. Jest ono odwiedzane przez liczne grono klientów, m.in. dlatego, że potrafi zaoferować im to, czego nie mają inne, nawet znacznie większe centra handlowe, w tym również te Warszawskie. Jednym z tych elementów jest możliwość spotkania się właśnie ze stylistką.

To, co dla wielu będzie opcją najważniejszą, to fakt, że możliwość spotkania się ze stylistą zatrudnioną w Galerii – Gosią Marszałek – jest zupełnie darmowa! Takie usługi, zwłaszcza w Warszawie, są naprawdę popularne, jednak nie każdy może sobie na nie pozwolić, nie każdy chce też wydawać pieniądze w taki sposób – w końcu kwotę, która zapłacimy stylistce, możemy wydać na nasze nowe ubrania. W tym jednak przypadku kosztami nie musimy się przejmować.

Sprawia to jednak, że usługi stylistyki są naprawdę pożądane przez klientów. Warto więc zarezerwować sobie spotkanie odpowiednio wcześniej – formularz, który to umożliwia, dostępny jest na stronie internetowej Galerii, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Jak wygląda spotkanie ze stylistką w Galerii Łomianki?

Chociaż całość jest darmowa, Gosia będzie mogła poświęcić nam aż 2 godziny swoje czasu – to naprawdę wiele. Podczas spotkania uzyskamy wiele rad, które pomogą nam lepiej dobierać ubrania dla siebie – dowiemy się, co warto nosić w naszym przypadku oraz co taka zmiana nam da. Warto podczas spotkania umieć dokładnie określić czego oczekujemy, jak ubieramy się obecnie, co nam w tym ubiorze nie pasuje lub co chcielibyśmy zmienić, lub ulepszyć. Rady tego typu sprawdzą się zarówno w przypadku, gdy chcemy lepiej wyglądać na co dzień, jednak warto zapytać też o strój do pracy, jednak wtedy musimy dokładnie określić jak wygląda nasz dress code – warto więc jeszcze raz zebrać informacje oraz możliwości, które posiadamy w naszej pracy.

Informacje to jednak nie wszystko – Gosia ruszy z nami również na zakupy i doradzi, co kupić warto. Podpowie które ubrania będą ukrywać nasze wady, podpowie również, które z nich będą uwypuklać atuty naszego wyglądu. Tutaj warto zaznaczyć, że oferta tego typu skierowana jest również dla panów – nie muszą się oni też wstydzić, ponieważ coraz większa rzesza mężczyzn decyduje się na porady stylistek, by wyglądać lepiej i atrakcyjniej, również w oczach płci przeciwnej.

Najważniejsze jest jednak to, że takie 2-godzinne spotkanie oraz zakupy sprawią, że następnym razem będziemy w stanie znacznie lepiej samodzielnie dobrać te ubrania, które będą dla nas odpowiednie. Dzięki temu za każdym razem będziemy podejmowali lepsze decyzje i wybierali ubrania, które lepiej do nas pasują. To naprawdę ważne, zwłaszcza jeżeli w chwili obecnej czujemy, że ubieramy się po prostu średnio. Skoro i tak regularnie udajemy się na zakupy i wydajemy pieniądze na ubrania, niech będą to pieniądze przeznaczone na ubrania, w których będziemy wyglądać po prostu atrakcyjnie!

Dlaczego warto zdecydować się na spotkanie ze stylistką w Galerii Łomianki?

Przede wszystkim, jest ono darmowe, więc nasza inwestycja to tak naprawdę tylko czasu, który na to poświęcimy – nawet jeżeli nie jesteśmy pewni, czy to coś dla nas, warto to sprawdzić. Nawet kilka nowych informacji może sprawić, że będziemy wyglądać znacznie, znacznie lepiej. Jest to więc opcja nawet dla tych, którzy potrafią dobierać ubrania dla siebie, jednak chcieliby robić to znacznie lepiej.

Mamy również początek roku – a to idealny moment na zmiany. I chociaż często decydujemy się na te naprawdę poważne, warto pomyśleć również o swoim wyglądzie. W połączeniu z wizytą na siłowni, dobieranie lepszych kosmetyków, zmianą oprawek naszych okularów i wielu innych, drobnych zmianach, zmiana – ta końcowa – może być po prostu spektakularna.

Sam wygląd jest również istotny w naprawdę wielu kwestiach. Jeżeli jednym z naszych noworocznych planów jest to, aby znaleźć sobie partnera – w takim przypadku warto popracować również nad swoim wyglądem. To, jak się prezentujemy, wpływa również na to, jak o sobie myślimy – jeżeli więc chcemy stać się osobami, które są bardziej przebojowe, atrakcyjne czy pewne siebie, warto postawić również na zmiany w naszym wyglądzie.

Również w kwestiach zawodowych wygląd ma znaczenie – jeżeli chcemy zmienić pracę, dobrze ubrani lepiej zaprezentujemy się na rozmowach kwalifikacyjnych. Jeżeli mamy kontakt z klientem lub zajmujemy się sprzedażą, nasz wygląd może znacząco przełożyć się na wyniki naszej pracy.

Również, jeżeli walczymy o awans, może okazać się, że odpowiednio modyfikując swój wygląd, będziemy prezentować się w sposób bardziej profesjonalny – to też ma znaczenie.

Najważniejsze w tym wszystkim jest jednak to, że codziennie rano sięgamy do naszych szaf po konkretne ubrania – jeżeli więc tylko mamy taką opcję, powinniśmy zawsze sięgać po takie, które do nas pasują i sprawiają, że czujemy się w nich dobrze. A jeżeli sami nie wiemy, jak je dobierać – postawmy na wiedzę specjalistów, Gosia na pewno znakomicie nam w tym pomoże!