Najnowsze wiadomości

29 listopada 2023 22:38

Szukasz prezentu na święta? Wstąp po niego do Galerii ŁomiankiWybór prezentu nie jest zadaniem łatwy. Poznanie czyjegoś gustu, odnalezienie czegoś, czego ktoś do tej pory nie ma, a przy okazji wybór takiej rzeczy, która sprawi tej drugiej osobie naprawdę dużo radości – cóż, prezenty to naprawdę trudny orzech do zgryzienia, ale jeżeli do tej pory ich nie kupiliście, na pewno uda Wam się to w Galerii Łomianki.

To właśnie to centrum handlowe jest partnerem niniejszego artykułu. Poniżej znajdziecie kilka znakomitych pomysłów na prezenty, a każdy z nich uda Wam się zakupić właśnie w tej podwarszawskiej galerii handlowej.

 

Zegarek dla mężczyzn, biżuteria dla kobiet – pomysł na prezent świąteczny

Zegarki czy biżuteria to bardzo klasyczny pomysł na prezent, jednak naszym zdaniem – wprost idealny. W końcu zmieniamy biżuterię w zależności od okazji, i wcale nie musimy używać jej codziennie, by nas cieszyła. Do tego, wiele Pań potwierdzi teorię, że biżuterii… po prostu nigdy dość! Podobnie jest z zegarkami – wielu mężczyzn ma ich kilka, i wybiera odpowiedni, w zależności od swojej stylizacji czy okazji.

Jak wybrać zegarek na prezent? Na pewno warto wybrać taki, którego komuś brakuje. Wielu mężczyzn posiada zegarek odpowiedni do stylizacji eleganckiej, na skórzanym pasku, zegarek sportowy w stylu Casio G-Shock oraz zegarek na bransolecie, często jeden srebrnej, drugi złotej. Czasem posiadają też kolejny zegarek, prosty i codzienny, na skórzanym pasku. Jeżeli któregoś brakuje mężczyźnie, którego chcemy obdarować – wybierzmy właśnie jego.

Jeżeli poszukujemy biżuterii jako świąteczny prezent, pamiętajmy o tym, że kluczowe jest to, aby trafić w gusta danej kobiety. Najłatwiej podpatrzeć to, co nosi zazwyczaj. Największym błędem jest wybór albo zbyt delikatnej, albo zbyt masywnej biżuterii. W tym przypadku dostosujemy się do tego, co ktoś nosi. Idealnie sprawdzi się bransoletka, kolczyki czy wisiorek, jednak unikajmy pierścionków – nie dość, że najłatwiej pomylić się w ich rozmiarze, to w Polsce kupuje się je, jako mężczyzna, tylko z okazji zaręczyn – wyjątkiem jest sytuacja, gdy kupujemy prezent żonie, wtedy nie dojdzie do żadnych nieporozumień.

Odpowiedni zegarek możemy zakupić w galerii Łomianki w salonie TimeStation, natomiast stylową i modną biżuterię – w salonach Jubitom W. Kruk.

 

Perfumy – pomysł na świąteczny prezentu

Perfumy to kolejny pomysł na znakomity prezent. Podobnie jak w przypadku biżuterii czy zegarków – wiele osób ma przynajmniej kilka flakonów perfum, na różne okazje, stąd też kolejny będzie jak najbardziej trafionym pomysłem.

Trudniejsze może jednak okazać się trafienie z odpowiednim zapachem. W końcu w tym przypadku gustów jest tak wiele. Istnieje jednak kilka pomysłów na to, jak wybrać odpowiedni zapach dla danej osoby. Oto one!

1. Zastanówmy się, jakie perfumy ktoś lubił, ale obecnie ich nie posiada. Wybranie czegoś, co ktoś miał, będzie dość proste, jednak pamiętajmy, by nie kupować perfum, które ktoś obecnie posiada – będzie to wyglądało na pójście linią najmniejszego oporu.

2. Jeżeli wiemy, jakie perfumy ktoś lubi, poszukajmy takich, które są do nich podobne, albo takie, które lubią osoby, które jednocześnie lubią te pierwsze. W tym pomogą nam internetowe fora czy portale, takie jak Fragrantica, które rekomendują podobne perfumy. Dodatkowo znajdziemy tam ogrom znakomitych opinii!

3. Dobrym doradcą będzie również obsługa danego sklepu czy perfumerii – poinformujmy ją o tym, czego szukamy, jakie perfumy ktoś lubi, a na pewno zaproponuje nam ona coś, co trafi w gusta osoby obdarowanej.

4. Istnieją również zapachy bardzo bezpieczne – niczym się nie wyróżniają, czasem są proste, ale do tego ładne i bezpieczne. To idealna opcja na prezent, jeżeli nie wiemy, jakie perfumy ktoś lubi czy jakich obecnie używa. W tym przypadku pomogą nam fora, opinie w sieci czy obsługa danej perfumerii – po prostu poinformujmy ją, że szukamy bezpiecznego i raczej pewnego pomysłu na perfumy jako prezent.

Doskonałe perfumy kupimy w Galerii Łomianki w Hebe, perfumerii Sephora oraz Yves Rocher.

Pamiętajmy, że prezenty możemy również kupić taniej – w takim przypadku zachęcamy do śledzenia promocji w Galerii Łomianki. Znajdą się tam też promocje na perfumy, kosmetyki czy biżuterię.