Najnowsze wiadomości

23 lutego 2024 22:12

Szukasz galerii, która naprawdę się wyróżnia? Sprawdź Galerię Łomianki!Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe, które jednak naprawdę potrafi się wyróżnić. Ta podwarszawska galeria handlowa odwiedzana jest nie tylko przez licznych klientów z Łomianek, ale również Warszawy i okolic. Oto powody, dla których tak często wybierają właśnie ją!

• Darmowe konsultacje ze stylistką

Jeżeli tylko chcemy, możemy zdecydować się na darmowe konsultacje z profesjonalną stylistką. Gosia Marszałek doradzi nam, co kupić i jak się ubierać, by wyglądać lepiej! Pomoże nam podkreślić zalety naszego wyglądu, jednocześnie ukrywając wady – odpowiednio dobrane ubrania i dodatki mogą zmienić naprawdę wiele. Dodatkowo uda się z nami na zakupy, dzięki czemu nauczymy się sami wybierać to, co do nas pasuje. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wyglądać lepiej, jednak sami nie są w stanie z tym sobie poradzić. Konsultacje z Gosią są chwalone przez wielu klientów Galerii Łomianki.

• Współpracownia

To również coś niespotykanego, jednak tym razem możemy skorzystać z darmowej przestrzeni coworkingowej. W innym przypadku musielibyśmy zdecydować się na opłatę wynoszącą przynajmniej kilkaset złotych miesięcznie – to minimalne koszty biurka w przestrzeni coworkingowej w Warszawie lub okolicach. W tym przypadku otrzymujemy ją zupełnie za darmo, a do tego możemy korzystać z przestrzeni do relaksu. Jeżeli szukasz miejsca do pracy zdalnej lub nauki, właśnie je znalazłeś! Współpracownia jest bardzo chętnie wykorzystywana przez studentów, osoby pracujące zdalnie, freelancerów czy przedsiębiorców. To miejsca, gdzie pracuje się naprawdę efektywnie!

• Współdzielnia

Miejsce, w którym można działać, znów zupełnie za darmo. Odbywają się tutaj szkolenia, warsztaty oraz inne wydarzenia, wychodzące również z inicjatywny okolicznych fundacji czy stowarzyszeń. Dodatkowo, w tym miejscu znajdziemy nie tylko punkt wymiany książek czy fortepian, ale również znakomite zaplecze oraz punkt adopcji roślin. Ten ostatni jest idealny, jeżeli szukamy roślin do swojego domu lub mieszkania, lub chcemy pozbyć się obecnych, np. ze względu na przeprowadzkę. To znacznie lepsze rozwiązanie niż pozostawianie ich w okolicach śmietników!

• Liczne udogodnienia dla klientów

Udane zakupy to nie tylko bogata oferta sklepów, ale również udogodnienia w samym centrum handlowym. W Galerii Łomianki jest ich naprawdę wiele, możemy tutaj liczyć m.in. na bankomaty, ładowarki – zarówno te do telefonów, jak i samochodów elektrycznych, place zabaw dla najmłodszych, pokój dziecka i rodzica (idealna do karmienia czy przewijania niemowlaków), parking dla rowerów, szybkie Wi-Fi, stacja naprawy rowerów oraz wiele innych. Nic dziwnego, że na zakupy właśnie w Galerii Łomianki decyduje się tak wielu klientów!

• Liczne promocje

Promocje i wyprzedaże obecne są w Galerii Łomianki naprawdę często, nie tylko w okresie posezonowym. Jeżeli chcemy oszczędzić, wszystkie aktualne obniżki cen znajdziemy tutaj – https://galerialomianki.pl/promocje/. Warto sprawdzać tę podstronę za każdym razem, gdy mamy w planach większe zakupy, nigdy bowiem nie wiemy, gdzie tym razem będziemy mogli zaoszczędzić, i to naprawdę sporo!

• Bogata oferta sklepów

Chociaż samo centrum jest naprawdę kameralne, to oferta sklepów jest w nim naprawdę okazała! Bez problemu kupimy tutaj różnorodne artykuły spożywcze, akcesoria dla dzieci, elektronikę, odzież i dodatki, artykuły sportowe, bieliznę, biżuterię, elementy dekoracyjne oraz wyposażenie wnętrz, obuwie czy artykuły kosmetyczne. Pełna lista wszystkich sklepów, dostępnych w Galerii Łomianki, dostępna jest na ich stronie, pod adresem https://galerialomianki.pl/sklepy/.

• Wydarzenia

Odbywają się ona naprawdę regularnie. Ostatnio w Galerii Łomianki miał miejsce Łomiankowski Kiermasz Rękodzieła, natomiast od 2 do 4 lipca odbędzie się BookFest – Targi Książki i Winylu. O tych i wielu innych wydarzeniach, dowiecie się ze strony internetowej, pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/.

Do zobaczenia w Galerii Łomianki!