Najnowsze wiadomości

28 września 2023 12:41

Spotkanie z profesjonalną stylistką – gdzie można umówić się na nie za darmo?​Korzystanie z porad stylistki, zwanej również personal shopperem, jest w Polsce coraz popularniejsze. Coraz więcej osób przykłada wagę do tego, jak wygląda i co na siebie ubiera, i często potrzebują rady właśnie specjalisty lub specjalistki w tym temacie.

Najczęściej jednak spotkania ze stylistkami nie należą do tanich, a cena za godzinę może wynosić więcej, niż 150 zł, a to i tak przy stosunkowo okazyjnym cenniku. Pamiętajmy jednocześnie, że usługa tego typu będzie trwała zapewne kilka godzin, stąd cena całości zapewne nie będzie kosztować mniej, niż 400-500 zł. Czy można jednak umówić się na spotkanie z personal shopperem zupełnie za darmo, i to w Warszawie lub okolicach?

Spotkania z personal shopperem w podwarszawskiej Galerii Łomianki

Jak najbardziej, darmowe spotkania ze stylistką są jak najbardziej możliwe, i oferuje je podwarszawskie centrum handlowe Galeria Łomianki. Oczywiście, w takim przypadku cały czas trzeba liczyć się kosztem ubrań, które kupimy podczas konsultacji.

W Galerii Łomianki zatrudniona jest Małgorzata Marszałek – to stylistka i specjalistka od wizerunku, na stałe zatrudniona w Galerii. Oznacza to, że darmowe spotkania z personal shopperem nie są chwilową akcją, a elementem stałej oferty.

Małgorzata Marszałek spotyka się z klientami Galerii w trakcie kilku dni w miesiącu, w trakcie każdego z nich spotyka się z przynajmniej 3 osobami, które potrzebują jej pomocy.

Jak przebiega spotkanie z personal shopperem w Galerii Łomianki?

Obecnie forma spotkań została odrobinę zmieniona, ze względu na pandemię. Spotkania trwają godzinę, i skupiają się na wspólnych zakupach. Zanim jednak do nich dojdzie, przed spotkaniem Małgorzata Marszałek kontaktuje się z osobą, która będzie brała udział w spotkaniu, ocenia jej sylwetkę, pyta o oczekiwania czy problemy, z którymi obecnie mierzy się dana osoba. Dzięki temu będzie ona mogła przygotować się do tego, by maksymalnie pomóc danej osobie. Same wspólne zakupy trwają około 60 minut.

Jednocześnie, spotkanie w formie przed pandemią obejmowało konsultacje i rozmowę już na miejscu, przez co trwało ono około dwa razy dłużej.

Dlaczego warto zapisać się na darmowe konsultacje?

Największą zaletą tego rodzaju spotkania jest tak naprawdę wyciąganie wniosków na przyszłość. Warto dokładnie obserwować, jakie ubrania i dodatki proponuje nam stylistka i dlaczego. Jaki mają fason, czym się wyróżniają, jakie mają kolory, jakiego są rozmiaru – może się bowiem okazać, że do tej pory swoje ubrania dobieraliśmy pod zupełnie innym kątem. Świeże spojrzenie sprawia, że możemy odkryć zupełnie nowe pomysły na to, co nosimy.

Dzięki tego rodzaju konsultacjom uda nam się sprawniej dobierać ubrania i dodatki dla siebie w przyszłości, podczas samodzielnych zakupów. Jest to więc klucz całego spotkania – chociaż oczywiście to, co kupimy na wspólnych zakupach, również jest istotne.

Dla kogo przeznaczone są konsultacje ze stylistką?

Konsultacje z personal shopperem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które uważają, że mogłyby wyglądać lepiej, właśnie ze względu na ubrania, które wybierają. Bez wątpienia moją one kluczowe znaczenie, i taka prosta zmiana, może sprawić, że będziemy bardziej atrakcyjni dla płci przeciwnej, czy postrzegani jako lepsi i bardziej profesjonalni pracownicy, właśnie ze względu na swój wygląd, idealnie dopasowany do obejmowanego przez nas stanowiska.

Może być to również ciekawa opcja dla osób, które chcą wydawać na ubrania… mniej. Często, gdy nie mamy pomysłu co wybrać, stawiamy na drogie marki, ponieważ uważamy, że logo drogiej marki sprawi, że nasz cały wizerunek będzie prezentował się lepiej. Kiedy natomiast nauczymy się odpowiednio dobierać do siebie ubrania i dodatki, może się okazać, że będziemy umieć osiągać lepsze efekty, jednocześnie wydając na odzież i dodatki mniej pieniędzy.