Najnowsze wiadomości

23 lutego 2024 21:44

Piąta zbiórka rowerów oraz promocja Bony za paragony – zobacz, co czeka Cię we wrześniu w Galerii Łomianki!​Galeria Łomianki od zawsze oferuje nam liczną ilość dodatkowych wydarzeń, akcji i promocji, które odbywają się na jej terenie. We wrześniu będziemy mieli okazję nie tylko pomóc osobom naprawdę potrzebującym, ale również zdobyć bony podarunkowe, co będzie zresztą zadaniem naprawdę łatwym i mało wymagającym, o ile nie zostawimy tego na ostatnią chwilę.

Pełną listę wydarzeń jak zwykle możecie sprawdzić na stronie internetowej Galerii Łomianki, pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/.

Bony za paragony w Galerii Łomianki

To nowa promocja, z której warto skorzystać. Cała akcja trwa od 1 do 26 września. Wszystko, co wystarczy zrobić, to na początku… zakupy, w kwocie 150 zł lub więcej, oczywiście w sklepach na terenie Galerii Łomianki. Gdy to zrobimy, nie zapomnijmy zachować naszych paragonów, a następnie odwiedzić Galerii w jedną z wybranych sobót – 5, 12, 19 lub 26 września. W tych dniach, od godz. 12.00 do 18.00 na terenie centrum handlowego postawiony będzie specjalny punkt. To właśnie tam okażemy nasze paragony. To wystarczy, by otrzymać bon podarunkowy w kwocie 30 zł!

Bon będzie można wykorzystać w terminie trwania akcji w wybranych sklepach na terenie Galerii Łomianki. Więcej o akcji, regulaminie oraz sklepach, które biorą w niej udział, dowiecie się na stronie wydarzenia, pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/bony-za-paragony-w-galerii-lomianki/.

Nie czekajcie ze zgłaszaniem się po nagrodę, ponieważ ich liczba jest ograniczona!

Nie wyrzucaj, podaj dalej! Piąta zbiórka rowerów w Galerii Łomianki

Już 12 września, od godz. 10.00 do godz. 18.00 na parkingu przy Galerii Łomianki, odbędzie się już piąta zbiórka rowerów oraz sprzętu rowerowego, której celem będzie pomoc podopiecznym Stowarzyszenia Mierz Wysoko.

Stowarzyszenie Mierz Wysoko działa od 2005 roku i pomaga najmłodszym mieszkańcom warszawskiej Pragi. Prowadzi ono warsztat rowerowy przy ul. Brzeskiej, gdzie podopieczni nie tylko uczą się majsterkować, ale również naprawiać rowery czy nawet tworzyć swoje pojazdy, które następnie trafiają właśnie w ich ręce. To tutaj wykorzystane będą rowery, które możemy przekazać.

Jeżeli chcemy pomóc Stowarzyszeniu Mierz Wysoko, już 12 września zabierzmy ze sobą nieużywane lub zepsute rowery, koła oraz inne części rowerowe, rowerowe akcesoria, takie jak kaski czy odblaski, lub sprzęt, który może być pomocny przy majstrowaniu czy naprawianiu rowerów.

Wszystko to zostanie przekazane, jak zawsze, podpieczonym Stowarzyszenia.

W czasie zbiórki będzie działa również Mobilny Warsztat Rowerowy. W taki sposób Stowarzyszenie chce podziękować za pomoc, którą otrzymują. Jeżeli posiadasz rower i chcesz o niego zadbać, będziesz mógł to zrobić i to zupełnie za darmo. Wrzesień to idealna pora na powakacyjny przegląd roweru, warto się więc na niego zdecydować. Stowarzyszenie zapewni również szansę na drobne naprawy czy konserwacje roweru, od regulacji hamulców po smarowanie łańcuchów.

Więcej o akcji możecie dowiedzieć się na stronie https://galerialomianki.pl/wydarzenia/nie-wyrzucaj-podaj-dalej-piata-zbiorka-rowerow-w-galerii-lomianki/.