Najnowsze wiadomości

28 września 2023 12:21

Personal shopper za darmo? Z jej oferty korzysta coraz większa ilość mieszkańców Warszawy i okolic!Zakupy z personal shopperem są coraz popularniejszy. Osoba ta podpowiada nam, w czym możemy wyglądać dobrze, co możemy w naszym ubiorze zmienić czy wskazuje, jak powinniśmy dobierać odzież właśnie dla siebie. Dzięki temu, podczas standardowych zakupów możemy wyjść z ubraniami, które będą pasować do nas lepiej, będziemy w nich wyglądać lepiej, a niekoniecznie będą one droższe od tych, które kupowaliśmy do tej pory!

Zazwyczaj usługa personal shoppera kojarzyła się jednak z kosztami, i to niekoniecznie małymi. Wszystko zależało również od typu usługi, na którą dany klient chciał się zdecydować. Personal shopper, poza wspólnymi zakupami, często oferuje również opcję metamorfozy, analizę kolorystyczną czy opcję wspólnego czyszczenia szafy, podczas których zostawia się w niej jedynie te ubrania, które cały czas do nas pasują.

W zależności od wiedzy i doświadczenia personal shoppera, w Warszawie jego koszty zaczynają się zazwyczaj od 100 zł/godz. I to w przypadku albo kolejnych godzin (pierwsza niemal zawsze jest droższa), albo w przypadku tańszych usług, jak czyszczenie szafy (które jednak samo w sobie może trwać nawet kilka godzin!).

Darmowy personal shopper – Łomianki, Warszawa, okolice

Z usług personal shopper, zwanego również po prostu profesjonalną stylistką, możemy jednak skorzystać zupełnie za darmo, jeżeli naszym celem jest odbyciu z nim wspólnych zakupów. Opcję taką oferuje Galeria Łomianki, w której na stałe zatrudniona jest profesjonalna stylistka i specjalistka od wizerunku, Małgorzata Marszałek. Od lat doradza ona swoim klientom, jak się ubierać, jak dobierać ubrania dopasowane do siebie oraz jak łączyć je z odpowiednimi dodatkami, jednocześnie dbając o swój wizerunek. Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystuje również w Galerii Łomianki, gdzie w trakcie kilku dni w danym miesiącu odbywa wiele spotkań z klientami i klientkami tego podwarszawskiego centrum handlowego.

Jak zapisać się na darmowe konsultacje z personal shopperem?

Jest to naprawdę proste, opcja zapisu jest dostępna pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. W trakcie danego miesiąca dostępnych jest kilka dni, a w każdym z nich kilka terminów, na które możemy się zapisać. Łatwo więc znaleźć taki, który nam pasuje, o ile oczywiście zdecydujemy się na zapis odpowiednio wcześnie. Jeżeli żaden z terminów nam nie pasuje – nic nie szkodzi, opcje konsultacji ze stylistką i odbycie wspólnych zakupów jest stałą ofertą tego centrum handlowego, dlatego na pewno w kolejnym miesiącu uda nam się znaleźć termin dla nas odpowiedni. Warto śledzić stronę z zapisami regularnie, aby nie okazało się, że termin faktycznie był, jednak został zajęty już przez kogoś innego.

Jak przebiegają konsultacje ze stylistką?

W dobie pandemii forma i czas konsultacji się zmieniły. Obecnie, wspólne zakupy trwają 60 minut, jednak zanim do nich dojdzie, Małgorzata Marszałek konsultuje się z nami telefonicznie. Jest to czas na poznanie się, zadawanie pytań oraz określenie, jakiego rodzaju pomocy oczekujemy i co chcemy zmienić w swoim wyglądzie. Warto więc do spotkania, ale i rozmowy, się przygotować. Standardowo, przed pandemią, spotkania z Małgorzatą Marszałem trwały 2 godziny. Więcej o samych spotkania można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Łomianki.

Czy wartość iść na zakupy z personal shopperem?

Zdecydowanie tak, zwłaszcza gdy mamy taką możliwość zupełnie za darmo. Największa wartość, jaką możemy z niego wyciągnąć, to wiedza na przyszłość. Nawet po jednych, wspólnych zakupach, klienci i klientki Galerii Łomianki potrafią lepiej szukać i dobierać ubrania do siebie, dzięki czemu finalnie wyglądają w nich znacznie lepiej, niż wcześniej. Zakupy należy więc traktować jak trening i wprowadzenie do tego, by wykonywać je samodzielnie, warto więc dokładnie zwracać uwagę na propozycje stylistki. Pamiętajmy jednak, że najważniejsze jest to, abyśmy czuli się dobrze – jeżeli jakieś ubrania lub dodatki do nas nie pasują, źle się w nich czujemy, warto poinformować o tym stylistkę. Najważniejszy jest bowiem efekt końcowy i zadowolenie, które mu towarzyszy!