Najnowsze wiadomości

23 lutego 2024 20:02

Oszczędzaj i pomagaj potrzebującym razem z nami i Galerią Łomianki​Galeria Łomianki, kameralne centrum handlowe pod Warszawą, jak zwykle przygotowało dla nas nową ofertę wydarzeń, które będą odbywać się na jej terenie. Tym razem nie tylko będziemy mogli oszczędzać podczas standardowych zakupów, ale również pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, jednoczesne pomagając potrzebującym lub zupełnie za darmo zdecydować się na naprawę czy przegląd naszego roweru.

Bony za paragony w Galerii Łomianki

Chcesz oszczędzić? W takim razie ta akcja jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że od 1 do 26 września zrobisz zakupy w Galerii Łomianki, a następnie zachowasz paragony. Gdy już to zrobisz, odwiedź Galerię w trakcie jednej z sobót, 5, 12, 19 lub 26 września i odnajdź specjalne stoisko, które obecne będzie od godz. 12.00 do godz. 18.00. Właśnie w nim okaż paragony, a następnie wymień je na bon podarunkowy o wartości 30 zł, który będziesz mógł wykorzystać w jednym z wielu sklepów w Galerii Łomianki.

Więcej o akcji Galerii Dowiesz się pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/bony-za-paragony-w-galerii-lomianki/. Tam też czeka na Ciebie regulamin promocji oraz lista sklepów, które biorą w niej udział. Nie czekaj! Udział w promocji nic nie kosztuje, jeżeli regularnie dokonujesz zakupów w Galerii Łomianki, sama ilość bonów podarunkowych jest jednak ograniczona. Nie daj się wyprzedzić i odbierz swój bon już w najbliższą sobotę!

Oddaj swój nieużywany rower lub sprzęt rowerowy i pomóż podopiecznym Stowarzyszenia Mierz Wysoko.

Stowarzyszenie Mierz Wysoko pomaga młodym mieszkańcom warszawskiej Pragi. Stowarzyszenie istnieje od 2005 roku i m.in. prowadzi warsztat przy ul. Brzeskiej, gdzie podopieczni mogą uczyć się majsterkowania, naprawiania rowerów czy nawet tworzenie własny pojazdów. Te trafiają do nich, jednak pod warunkiem pomagania innym. Sami podopieczni Stowarzyszenia są również zachęcani do angażowania się w inne akcje społeczne oraz pomocowe.

To właśnie do nich może trafić Twój stary lub nieużywany rower. Nie inaczej jest z kaskami, odblaskami, kołami, częściami rowerowymi czy sprzętem, który może być pomocny przy naprawie oraz składaniu rowerów.

Nie pozwól, aby sprzęt, którego i tak nie używasz, kurzył się i niepotrzebnie zajmował miejsce w garażu lub piwnicy - zwłaszcza, gdy może on pomóc osobom naprawdę potrzebującym.

Jednocześnie, jeżeli aktywnie użytkujesz inny rower, nie czekaj i już 12 września, w dniu akcji, pojaw się na parkingu przy Galerii Łomianki. Tam czeka na Ciebie Mobilny Warsztat Rowerowy – to właśnie tutaj za darmo będziesz mógł zdecydować się na przegląd roweru (co jest bardzo wskazane po letnim sezonie), czy zdecydować się – również zupełnie za darmo – na naprawy, takie jak klejenie dętek, oliwienie łańcuchów czy regulowanie przerzutek lub hamulców. To sposób podziękowania Stowarzyszenia za pomoc, jaka jest im niesiona. Jeżeli więc Twój rower i tak potrzebuje naprawy czy konserwacji, oddaj go w ręce podopiecznych Stowarzyszenia, a zamiast płacić za usługę w innym miejscu, już teraz zdecyduj się na wsparcie tej organizacji. To wspaniała inicjatywa, która ukazuje, że dobro po prostu do nas powraca.

Więcej o akcji, która odbędzie się już 12 września na parkingu obok Galerii Łomianki, dowiesz się pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/nie-wyrzucaj-podaj-dalej-piata-zbiorka-rowerow-w-galerii-lomianki/.

O wszystkich wydarzeniach, które odbywają się w Galerii, dowiesz się jaz zwykle na profilu Facebook lub w zakładce wydarzenia na stronie internetowej Galerii. Trafisz do niej, klikając TUTAJ.