Najnowsze wiadomości

29 listopada 2023 21:57

Odwiedź BookFest i zobacz, jak możesz łatwo zdobyć bony zakupowe do wykorzystania w Galerii Łomianki!​Galeria Łomianki przyzwyczaiła nas, że na jej terenie regularnie odbywają się różnorodne akcje, wydarzenia i eventy. Nie inaczej jest tej jesieni – już niedługo odbędzie się kolejny BookFest, a na subskrybentów newslettera Galerii oraz osoby, które regularnie dokonują w niej zakupów, czekają liczne bony zakupowe!

BookFest to wydarzenie, które dobrze znane jest stałym bywalcom Galerii Łomianki. To inicjatywa, z którą wyszli warszawscy antykwariusze, chcący trafić ze swoją ofertą głównie do osób, które pomimo chęci, nie zawsze mają czas, by odwiedzić ich antykwariaty.

W tym roku od 8 do 10 października, od godz. 10.00 do 20.00 będziecie mogli zapoznać się z nich ofert – w praktyce BookFest to tak naprawdę „mobilny antykwariat”. Czekają tu na nas liczne książki, winyle, ozdoby, dodatki do domu oraz inne przymioty z duszą i wspaniałą historią. Znajdą tutaj coś dla siebie fani antykwariatów, osoby lubiąCE książki wydane lata temu czy ci, którzy poszukując winyli, których nie da się już kupić w standardowej dystrybucji wydawnictw muzycznych.

Jeżeli chcecie zdobyć przedmioty nietypowe czy naprawdę jedyne w swoim rodzaju, BookFest będzie dla Was. Więcej o całym wydarzeniu można dowiedzieć się pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/bookfest-targi-ksiazek-i-winyli-w-galerii-lomianki-3/.

Bony dla subskrybentów newslettera Galerii Łomianki

Galeria Łomianki prowadzi swój newsletter, w którym informuje nas o najnowszych promocjach, wydarzeniach czy innych nowościach, które dotyczą jej funkcjonowania. Warto zapisać się do niego jak najszybciej, ponieważ pierwsze 50 osób, które pokaże wiadomość z newslettera na swoim telefonie w Punkcie Obsługi Konkursu, ustawionego na terenie Galerii 10 października, otrzyma bon zakupowy o wartości 20 zł! To bajecznie prosta metoda na oszczędzanie.

Do newslettera można w sposób prosty i wygodny zapisać się na stronie internetowej Galerii Łomianki.

Bony za Paragony – oto kolejna szansa na zdobycie bonów zakupowych w popularnej promocji!

Promocja Bony za Paragony rozpoczęła się już miesiąc temu, jednak jej popularność sprawił, że w październiku jest ona kontynuowana. W bardzo prosty sposób czekają na nas bony zakupowe o wartości 30 zł, które możemy wykorzystać w okresie promocji. Jak je jednak zdobyć?

Jest to naprawdę proste, zwłaszcza dla osób, które i tak regularnie odwiedzają Galerię i dokonują w niej zakupów. Wystarczy, że od 1 do 31 października dokonamy zakupów na jej terenie, o wartości nie mniejszej niż 150 zł i zachowamy paragony, które zakupy te będą potwierdzać.

Gdy uda nam się już to zrobić, wystarczy odwiedzić Galerię w jedną z sobót – 10, 17, 24 lub 31 października, i znaleźć Punkt Wymiany Paragonów. Tam okazujemy dowody naszych zakupów, a w zamian otrzymujemy wspomniany już bon zakupowy o wartości 30 zł.

W połączeniu z wcześniejszą promocją, jak widać w sposób bardzo szybki i prosty możemy zdobyć bony zakupowe o wartości aż 50 zł.

Więcej o całej akcji można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Łomianki, pod adresem https://galerialomianki.pl/wydarzenia/bony-za-paragony-w-galerii-lomianki-zostaja-na-dluzej/.