Najnowsze wiadomości

29 listopada 2023 23:56

Zakupy ze stylistką w Galerii ŁomiankiPersonal shopping do tej pory był usługą dostępną raczej dla osób zamożnych. Ze względu na cenę mało kto mógł sobie pozwolić na korzystanie ze wsparcia profesjonalisty przy komponowaniu swoich stylizacji i przemierzaniu sklepów. Teraz to się zmieniło.

Zakupy ze stylistką to nie jest nowy pomysł. Wiadomo, że w taki właśnie sposób zapełniają swoje szafy gwiazdy, które na spacer po sklepach wybierają się zawsze w towarzystwie zaufanej ekspertki od spraw stylu. Mniej znany jest fakt, że wsparcie stylistki jest nieocenione tez dla osób pracujących poza branża rozrywkowa, jednak na eksponowanych stanowiskach. Niejedna prawniczka, menedżerka czy specjalistka wysokiej klasy w korporacji swój wysmakowany i dopracowany w każdym calu styl i perfekcyjnie dobrane ubrania zawdzięcza nie tylko własnemu gustowi, ale regularnej współpracy ze stylistką. Personal shopping, czyli zakupy w towarzystwie ekspertki, która doradza nam w wyborze ubrań, butów i dodatków to bowiem sposób na to, by kupować tylko rzeczy najlepszej jakości i tak dobrane, by tworzyły wiele udanych kombinacji z tym, co już mamy w szafie.

Korzystając ze wsparcia stylistki podczas zakupów ominiemy różnego typu pułapki: modne, ale niepasujące do naszej sylwetki kroje, nietwarzowe kolory, czy aktualne hity, które jednak błyskawicznie wyjdą z mody. Stylistka podpowie nam, jak kupić rzeczy, które najlepiej pasują do naszej sylwetki, typu urody i preferowanego stylu ubierania się, a także potrzeb – nie ma już ryzyka, że idąc po marynarkę do pracy wyjdziemy z zakupów w centrum handlowym z idealnymi czerwonymi szpilkami. Stylistka potrafi zadbać o to, by podczas zakupów perfekcyjnie realizować założony plan.

Warto wiedzieć, że nie oznacza to, iż stylistka narzuci nam swoją wizję dotyczącą samego stylu. Dobry stylista umie stworzyć gustowne i modne zestawy zarówno w stylu eleganckim, wieczorowym, jak i casualowym czy sportowym. Nie narzuca też na przykład noszenia spódnic kobiecie, która preferuje spodnie – najważniejsze jest bowiem, by ubrania nie tylko dobrze wyglądały, ale też pasowały do osoby, która je nosi i sprawiały, że będzie się ona czuła komfortowo.

Ile kosztuje personal shopping?
Standardowo personal shopping była to usługa dość droga, co wykluczało wielu potencjalnych zainteresowanych. Teraz jednak Galeria Młociny wprowadziła możliwość skorzystania ze wsparcia stylistki podczas zakupów zupełnie za darmo. Na czym polega ta usługa? Całość trwa około dwóch godzin. Stylistka przez ten czas zajmuje się wyłącznie wybraną osobą i towarzyszy jej w zakupach w Galerii Młociny, doradzając podczas wyboru ubrań i dodatków. Efekt? Wyjątkowo dobrze dobrana garderoba, w której wszystko do siebie pasuje! Uwaga: dana osoba może skorzystać z tej usługi raz w miesiącu. To jednak wystarczająco dużo, by czuć się jak gwiazda pod opieką specjalisty od kreowania stylu, bo taka częstotliwość pozwala na uzupełnianie garderoby regularnie i zawsze ze wsparciem stylistki.

Jak skorzystać z zakupów ze stylistką w Galerii Młociny?
Aby skorzystać z bezpłatnej pomocy stylistki w zakupach w Galerii Młociny wystarczy wejść na stronę internetową centrum handlowego oraz zarezerwować termin. Należy jednak pamiętać, że jeśli się spóźnimy usługa będzie anulowana.