Najnowsze wiadomości

29 listopada 2023 23:09

Gdzie skorzystać z darmowego coworkingu?​Coworkingi są coraz popularniejsze, jednak wiele osób ma problem z ich wysokimi cenami. Pomimo tego, że same coworkingi reklamują się jako miejsca tanie, w praktyce okazuje się, że niskie ceny związane są jedynie z niskimi i bardzo mało atrakcyjnymi pakietami. Gdy oczekujemy więcej komfortu, nielimitowanego dostępu do coworkingu czy własnego biurka, nie jednego z systemu hot desk, okazuje się, że ceny bardzo szybko rosną.

Dla kogo są coworkingi?

Z założenia są to miejsca nie tylko dla osób pracujących zdalnie, ale również dla freelancerów, studentów czy początkujących przedsiębiorców. Osoby te mają jednak często problem z pokryciem kosztów coworkingu, które w dużych miastach mogą wynosić nawet 1000 zł miesięcznie lub więcej. W takich przypadkach można jednak zdecydować się na zupełnie darmowe coworkingi.

Darmowy coworking w okolicach Warszawy

Jednym z darmowych coworkingów jest ten znajdujący się w podwarszawskim centrum handlowym w Łomiankach – tam czeka na nas Współpracownia, czyli właśnie wspomniany darmowy coworking, który powstał w przestrzeni tego centrum handlowego. Jest on dostępny zupełnie za darmo dla osób, które po prostu do niego przyjdą. Coworking otwarty jest w godzinach pracy samej galerii handlowej, czasu na prace będzie więc naprawdę sporo.

Współpracownia chętnie wybierana jest przed freelancerów, osoby pracujące zdalnie, przedsiębiorców czy studentów. Pomimo tego, że jest to darmowy coworking, oferuje on naprawdę dużo – od wygodnych foteli, przez spore biurka, po strefę relaksu. Jedynym minusem może być fakt, że nie da się tutaj zarezerwować sobie miejsca – jeżeli jednak pojawimy się w coworkingu odpowiednio wcześnie, na pewno nie będzie problemu z zajęciem jednego miejsca dla siebie.

Coworking jest idealnym miejscem również do networkingu, ma dodatkowo jest to przestrzeń, gdzie można naprawdę wygodnie przeprowadzać również spotkania biznesowe. Więcej o samym coworkingu można dowiedzieć się na stronie internetowej Galerii Łomianki.