Najnowsze wiadomości

28 września 2023 12:45

Galeria Łomianki – 3 rzeczy, które w niej zaskakują!Galeria Łomianki to podwarszawskie, kameralne centrum handlowe, które jednak posiada nie tylko bardzo bogatą ofertę sklepów, ale również regularnie organizuje na swoim ternie takie wydarzenia, jak Kiermasze Rękodzieła, Bookfest, czyli Mobilny Antykwariat, czy bardzo liczne promocje. Chętnie odwiedzają je mieszkańcy okolicznych Łomianek, jednak nie tylko. Nie może to jednak dziwić, bowiem ta galeria handlowa zaskakuje na jeszcze kilka, innych sposobów!

Oto 3 rzeczy, które wiele osób zaskakują w Galerii Łomianki, często, gdy odwiedzają ją pierwszy raz, lecz niektóre z tych elementów mogą być zaskoczeniem nawet dla stałych bywalców Galerii!

1. Darmowe spotkania z personal shopperem

Galeria Łomianki oferuje zupełnie za darmo możliwość spotkania się z personal shopperem, profesjonalną stylistką i ekspertem od wizerunku – Małgorzatą Marszałek. Jeżeli tylko chcemy, możemy wybrać się wraz z nią na zakupy, a podczas nich dowiedzieć się więcej o tym, jakie ubrania i dodatki mogą do nas pasować. Jest to idealna opcja dla osób, które po prostu chcą zadbać bardziej o swój wygląd, lub uważają, że ich styl ubierania się po prostu nie są odpowiednie.

Personal shopper niekoniecznie jest opcją darmową, gdy chcemy się na niego zdecydować, a często koszty godziny takich usług w Warszawie wahają się w granicach przynajmniej 100-200 zł.

Inaczej jest w Galerii Łomianki, tutaj na spotkanie ze stylistką możemy zapisać się za darmo, w wygodnym formularzu na stronie https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. Warto rezerwować je szybko, ponieważ niektóre terminy znikają w mgnieniu oka!

Kluczem samego spotkania z personal shopperem nie jest jednak wykonanie tych jednych zakupów, lecz tak naprawdę nauka ich samodzielnego przeprowadzania. Wiele osób, po spotkaniu, jest w stanie, już samodzielnie i na kolejnych zakupach, lepiej dobierać ubrania i dodatki, lepiej je łączyć i dopasowywać do siebie. Dzięki temu finalnie takie osoby wyglądają lepiej, niż wcześniej, a dodatkowo często nie wiąże się to z potrzebą wydawania na ubrania większych kwot!

2. Darmowy coworking do pracy zdalnej

W ramach Galerii Łomianki działa również Współpracownia. To darmowy coworking, który jest idealnym miejscem do pracy, jeżeli pracujemy zdalnie. Często decydują się na skorzystanie z niego studencki, również w przypadku, gdy szukają miejsca do nauki, pracownicy zdalni na etacie, freelancerzy czy początkujący przedsiębiorcy.

Na miejscu czekają na nas wygodne fotele, duże biurka, spora przestrzeń, w tym również przestrzeń do relaksu, podstawowe urządzenia biurowe czy szybki i niezawodny internet. Dodatkowo, na ścianach będą inspirować nas plakaty z Polskiej Szkoły Plakatu.

Całość jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pracować w przestrzeni coworkingowej, jednak niekoniecznie chcą ponosić koszty z nią związane. W praktyce, gdy chcemy wynająć dedykowane biurko, nieograniczony dostęp do niego czy dodatkowy parking, ceny coworkingów w Warszawie mogą przekraczać nawet 1400 zł miesięcznie, co jest zdecydowanie za dużą kwotą dla wielu osób.

W takim wypadku warto wybrać Galerię Łomianki, gdzie coworking jest darmowy, trzeba tylko do niego przyjść odpowiednio wcześnie i zająć swoje miejsce do pracy.

3. Punkt Adopcji Roślin

W Galerii Łomianki działa również Współdzielnia, jednak w tym wypadku skupimy się tylko na jednym jej elemencie, czyli Punkcie Adopcji Roślin. Jest to miejsce, gdzie możemy przynieść niepotrzebne już nam kwiaty czy rośliny, lub poszukać dla siebie roślin idealnych wśród tych, które przyniesione zostały przez inne osoby. Zostawienie czy odbieranie kwiatów możliwe jest oczywiście w 100% za darmo.

Punkt Adopcji Roślin jest idealnym wyjściem, jeżeli z jakiegoś powodu dany kwiat czy roślina już nie mogą z nami zostać. Alergie, przeprowadzki, rośliny, które albo marnieją w oczach, albo rosną tak bardzo, że nie mamy na nie miejsca – wszystkie te sytuacje zdarzają się naprawdę często. W takim wypadku znacznie lepiej wybrać Punkt Adopcji Roślin w Galerii Łomianki niż pozastawiać rośliny w okolicach śmietników, licząc, że ktoś je stamtąd weźmie. Punkty Adopcji Roślin to również opcja znacznie szybsza i wygodniejsza, niż poszukiwanie samodzielnie kogoś, kto przygarnie dany kwiat czy roślinę.