Najnowsze wiadomości

23 lutego 2024 21:11

Darmowe konsultacje ze stylistką online. Gdzie je znaleźć?​Konsultacje ze stylistką, niezależnie od tego, czy odbywają się na żywo, czy też online, często są przedsięwzięciem kosztownym. Nic w tym dziwnego, w końcu nikt nie będzie oferował nam swoich unikalnych umiejętności oraz wiedzy zupełnie za darmo. Jest jednak szansa na to, by faktycznie na takie konsultacje się zdecydować, a oferuje je nam podwarszawska Galeria Łomianki.

Standardowo, konsultacje ze stylistką obywają się na miejscu, w Galerii Łomianki, jednak w dobie koronawirusa działalność tej oraz wielu innych galerii handlowych została ograniczona do minimum. Oczywistym jest również fakt, że odbywanie konsultacji na żywo nie jest możliwe. Z tego powodu Galeria Łomianki zdecydowała się na to, by zaoferować swoim klientom oraz klientkom możliwość zapisania się na konsultacje online, które mają sprawić, że będą oni mogli zadbać o swój wygląda, oraz swoją szafę właśnie w trakcie epidemii.

Na konsultacje ze stylistką możesz zapisać się wygodnie pod adresem https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. W tym samym miejscu będą możliwe zapisy na konsultacje już w Galerii, gdy tylko będzie to możliwe.

Konsultacje na żywo a konsultacje online – czym się one różnią?

Konsultacje na żywo trwają zwyczaj do dwóch godzin, a odbywają się one z Gosią Marszałek – stylistką z wieloletnim doświadczeniem, która od dawna wspiera klientów i klientki Galerii Łomianki.

Konsultacje tego typu, poza rozmową, opierają się również na wspólnym wyjściu na zakupy. To właśnie moment, który jest najbardziej doceniany przez osoby, które się na nie zdecydują. Dzięki temu mogą oni zweryfikować swoje pomysły, zobaczyć, co zaproponuje im Gosia oraz usłyszeć odpowiedzi na naprawdę wiele pytań. Te ostatnie warto sobie wcześniej przygotować, podobnie jak to, by określić, czego oczekujemy od spotkania i gdzie potrzebujemy pomocy. Im bardziej będziemy wiedzieli, czego chcemy i będziemy umieli określić nasze wymagania, tym Gosia skuteczniej doradzi nam, co w naszym przypadku – z ubrań i dodatków – sprawdzi się idealnie.

Konsultacje ze stylistką online prezentują się inaczej. W ich przypadku jeszcze przed samą rozmową, nie tylko przygotujemy sobie pytania, czy spis kwestii, które nas interesują, ale również sprawdźmy, czy kamera oraz mikrofon działają należycie. Dzięki temu spotkanie odbędzie się bez problemów. Na samym początku spędzimy z Gosią około 30 minut, na które, poza rozmową, składać się będzie również ocena naszej sylwetki. Zadbajmy więc o to, aby obraz z naszej kamery był jak najlepszej jakości!

To jednak nie koniec, co bowiem z zakupami, na których zależny tak wielu osobom w przypadku konsultacji stacjonarnych? W chwili obecnej również mają one miejsce online.

Warto zapoznać się z ofertą sklepów, które znajdują się na terenie Galerii Łomianki, a obecnie swoją sprzedaż prowadzą wyłącznie za pośrednictwem swoich sklepów internetowych. Pełną ich listę znajdziemy pod adresem https://galerialomianki.pl/lista-sklepow-online-naszych-najemcow/.

Same dodatkowe konsultacje z Gosią również będą odbywały się online, jednak drogą mailową. Będziemy mogli podsyłać jej nasze propozycje i pomysły, przy czym sama Gosia również na pewno podeśle swoje propozycje co do tego, co powinniśmy nosić – wszystko oczywiście będzie możliwe do zakupu za pomocą strony internetowej danego sklepu.

Pamiętajmy, że w przypadku takich eksperymentalnych zakupów drogą elektroniczną, niczym nie ryzykujemy. Jak to w przypadku zakupów online, jeżeli okaże się, że nie trafiliśmy z rozmiarem lub konkretne ubrania czy dodatki jednak nie przypadną nam do gustu, nic straconego. W takim przypadku będziemy mogli je po prostu odesłać. Niektóre sklepy, z racji koronawirusa, oferują teraz znacznie dłuższy okres na odesłanie zakupów, który sięga nawet do 100 dni. Dzięki tak długiemu okresowi nie musimy martwić się tym, że ubrania musimy odesłać błyskawicznie. W przypadku zakupów online zalecamy jedna wstrzymanie się z odrywaniem metek na samym początku – najpierw upewnijmy się, że poszczególne ubrania czy akcesoria podobają się nam, pasują nam i na 100% chcemy je zatrzymać.