Najnowsze wiadomości

29 listopada 2023 23:10

Darmowe konsultacje i pomoc w zakupach ze stylistką? To możliwe w Galerii Łomianki!Galeria Łomianki to kameralne centrum handlowe pod Warszawą. Ma ono jednak do zaoferowania swoim klientom naprawdę wiele. Spotkamy tam rozwiązania często niedostępne w dużo większych centrach handlowych, jak np. darmowy coworking, jednak do dyspozycji klientów pozostaje również stylistka – Gosia Marszałek – która w trackie kilku dni w miesiącu spotka się z klientami Galerii i pomogą im w zakupach – zupełnie za darmo!

Darmowe konsultacje i porady od profesjonalnej stylistki to coś naprawdę niespotykanego. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na te darmowe, oferowane przez Galerię Łomianki. Ilość chętnych oraz osób zadowolonych z tej usługi widać na Facebookowym profilu tego centrum handlowego, gdzie wielu klientów zachwala spotkanie z Gosią Marszałek w swoich opiniach i recenzjach.

Na same konsultacje można wygodnie zapisać się na stronie https://galerialomianki.pl/zakupy-ze-stylistka/. W chwili pisania niniejszego materiału, ze względu na koronawirusa, konsultacje zostały odrobinę zmienione – wymagana jest nie tylko maseczka czy odpowiedni odstęp podczas zakupów, ale same konsultacje zostały skrócone do 60 min, dodatkowo jednak odbywa się przed nimi rozmowa telefoniczna, by klient mógł określić, czego po spotkaniu oczekuje – sprawia to, że 60 min jest naprawdę bardzo efektywne. Więcej o ograniczeniach oraz obecnej formie spotkań z Gosią Marszałek można dowidzieć się, klikając powyższy link, do czego gorąco zachęcamy.

Co zyskamy podczas darmowych konsultacji ze stylistką w Galerii Łomianki?

Przede wszystkim, jest to usługa dla osób, które chcą wyglądać lepiej. Jednym z kluczy do tego są oczywiście odpowiednio dobrana odzież oraz dodatki. Nie każdy jednak ma odpowiednią wiedzę, by takie ubrania i dodatki dobrać. Nie każdy ma też czas czy możliwości, by śledzić najnowsze modowe trendy. Nie znaczy to jednak, że część osób powinna zostać wykluczona z modowego świata – wręcz przeciwnie, drzwi stoją przed nimi otworem, a naszym przewodnikiem po tym świecie będzie właśnie Gosia Marszałek.

W trakcie godziny lub dwóch nie zdradzi nam ona wszystkich sekretów mody, jednak zrobi to, co dla nas najważniejsze – powie nam, jak ubierać się lepiej. Każdy z nas ma wady, które chciałby ukryć oraz zalety, które warto uwypuklać czy specjalnie prezentować. To i to możemy robić właśnie za pomocą odpowiedniej odzieży oraz dodatków.

Gosia Marszałek nie tylko podejmie się analizy naszej figury, ale również podpowie, w czym – jej zdaniem – będziemy prezentować się naprawdę dobrze. Takie zmiany nie tylko wpływają na nasze samopoczucie, ale również na atrakcyjność czy w końcu na pewność siebie. Dlatego właśnie warto zdecydować się na takie darmowa konsultacje.

Może być to oczywiste, lecz warto o tym wspomnieć – usługa skierowana jest zarówno do klientek, jak i również klientów Galerii Łomianki.

Pomoc i konsultacje podczas zakupów

Jedną z najważniejszych części konsultacji są wspólne zakupy. Ruszamy wtedy z Gosią do sklepów, które znajdują się na terenie Galerii, ona natomiast podpowiada nam, w czym będziemy wyglądać dobrze. Przymierzamy, konsultujemy, sprawdzamy własne pomysły, kupujemy to, co do nas naprawdę pasuje. Takie wspólne zakupy mają również olbrzymi wpływ na to, jak będziemy przeprowadzać kolejne, już samodzielne.

Dzięki tym z Gosią będziemy potrafili lepiej dobierać ubrania pod nas, szukać ich czy dopasowywać. To naprawdę trudna sztuka, zresztą, nie każdy lubi zakupy właśnie dlatego, że niekoniecznie umie właściwie do nich podejść czy nie umie dobierać odzieży i dodatków pod siebie. Z tego względu rady Gosi Marszałek mogą okazać się niezbędne.

Na koniec, pamiętajmy, by samemu jasno określić, czego oczekujemy od takiego spotkania. Może chcemy zmienić styl? Może chcemy lepiej prezentować się podczas spotkań z naszymi klientami w firmie? Może na co dzień chcemy prezentować się bardziej atrakcyjnie, zawłaszcza w kontekście kontaktów z płcią przeciwną? Gdy już określimy nasze cele, nie zapomnijmy powiedzieć o nich stylistce – tylko wtedy będzie ona mogła prawdziwie nam pomóc, doradzić i sprawić, że realizacja naszych celów stanie się prostsza.

Pamiętajmy również o tym, że na ubrania i dodatki i tak będziemy wydawać pieniądze – warto więc wybierać takie z nich, które naprawdę do nas pasują. Czasami bowiem tańsze, lecz dopasowane do nas ubrania to znacznie lepsza opcja niż te drogie, lecz niedopasowane. Te pierwsze naprawdę często zapewniają znacznie lepsze efekty!